SUZAN KARDEŞ DELİ CESARETİ İLE BKM SAHNESİ’NDEYDİ !

Kas 24 • Yazılı Basın • 3827 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ DELİ CESARETİ İLE BKM SAHNESİ’NDEYDİ !


 
 
SUZAN KARDEŞ DELİ CESARETİ İLE BKM SAHNESİ’NDEYDİ ! 
 
SUZAN KARDEŞ‘TEN STAND-UP SHOW ! 
Bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Komedi Festivali’nde yer alan yetenekli sanatçı Suzan Kardeş, bir deli cesareti gösterip ” ben de varım, o gün bugün. ” diyerek Deli Cesareti isimli gösterisini düzenledi.
19 Kasım Cumartesi akşamı saat 22.00’de BKM Mutfak Sahnesi’nde başlayan gösteri için özel olarak hazırlanan Suzan Kardeş, şarkılı çalgılı hikayeler konsepti ile izlemeye gelenleri kırıp geçirdi.
Suzan Kardeş yeni gösterisi ” Deli Cesareti ‘ ile ilgili olarak : “Türkiye’nin en ünlü komedyenleri ile çalıştım. Kimsenin bilmediği hikayeler anlatacağım. Bu yüzden de oyunun adını ‘Deli Cesareti‘ koydum. ” cümlelerini dile getirdi.
suzankardesdelicesareti suzankardesdelicesareti2 suzankardesdelicesareti3 suzankardesdelicesareti4 suzankardesdelicesareti5 suzankardesdelicesareti6

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys