SELAMİ ŞAHİN SAHNESİ’NDE YALIN SÜRPRİZİ ! SELAMİ ŞAHİN VE YALIN DÜETİ BÜYÜK ALKIŞ ALDI ! 

Ağu 31 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2283 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN SAHNESİ’NDE YALIN SÜRPRİZİ ! SELAMİ ŞAHİN VE YALIN DÜETİ BÜYÜK ALKIŞ ALDI ! 

SELAMİ ŞAHİN SAHNESİ’NDE YALIN SÜRPRİZİ ! 

SELAMİ ŞAHİN VE YALIN DÜETİ BÜYÜK ALKIŞ ALDI ! 

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Semih Erdoğan’ın şefliğinde SemiJazz Orkestrası eşliğinde Moda Kayıkhane sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Selami Şahin sahnesinde Yalın sürprizi !

Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan başarılı sanatçı Yalın, Selami Şahin’in kendisini sahneye davet etmesiyle Gitme Sana Muhtacım şarkısını duayen sanatçı ile birlikte seslendirdi.

Büyük alkış alan düet sonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Selami Şahin’in : “ Dünyada gitmediğim ülke kalmadı. Dünya ülkeleri diyorlar ki gelmiş geçmiş en büyük lider Atatürk. Türkiye böyle bir lidere sahip olduğu için çok şanslı. Hepimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.“ sözlerine karşılık Yalın:” Selami Şahin, çok teşekkür ederim ve en büyük teşekkürüm de size. Sizi bunca sene boşuna sevmemişim. Çok güzel bir 30 Ağustos mesajı verdiniz. Tüm herkesin bayramı kutlu olsun. “ dedi.

Sahnede bir diğer sürpriz: Ahmet Selçuk İlkan!

İzlemeye gelenler arasında yer alan bir diğer isim olan Ahmet Selçuk İlkan sahnede Gözler Kalbin Aynasıdır şiirini okudu. Selami Şahin ise:” Büyük şairle tanışmamız 80’den önceye denk geliyor. Bir gün oturuyoruz, sohbet ediyoruz. Şair arkadaşım sevgilisine dedi ki: ‘ Yeter artık senden hoşlanmıyorum. Sevgilisi de : ‘ Aşkım, yalan söylüyorsun; gözlerin öyle demiyor. Gözler kalbin aynasıdır.’ dedi. Yazdı, ben de besteledim. Bu büyük şair kim: Ahmet Selçuk İlkan.” sözleriyle şarkısının hikayesini anlattı. Selami Şahin ve Ahmet Selçuk İlkan dillere dolanan birçok Selami Şahin  şarkısında beraber çalıştıklarını dile getirdi.

Yeni albüm çalışmalarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, bir yandan 30 Eylül’de Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği Eskimeyen Şarkılar konseptli sürprizlerle dolu konserine hazırlanıyor.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys