maNga’DAN ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NE ÖZEL LAZER GİTAR! 

Ağu 31 • Uncategorized • 2384 görüntüleme • Yorum yok maNga’DAN ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NE ÖZEL LAZER GİTAR! 


 
maNga‘DAN ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NE ÖZEL LAZER GİTAR! 
 
maNga‘DAN DÜNYADA BİR İLK: EŞİ BENZERİ OLMAYAN LAZER GİTARLA SAHNE ALACAK! 
Türk alternatif rock müziğin Mtv ödüllü öncü gruplarından maNga, 31 Ağustos Cuma akşamı Zeytinli Rock Festivali’ne özel yaptırdıkları ve dünyada bir ilk olan lazer gitar ile sahne alacak.
Dünyada eşi bulunmayan ve David Hickford imzası taşıyan bu özel gitar eşliğinde birbirinden farklı sürprizler de hazırlayan maNga, Zeytinli Rock Festivali seyircisini şaşırtacak.
‘Türkiye’ye ve dünyaya öncü olacak bir çalışma’
maNga grup elemanları konser öncesi provada verdikleri röportajda: ” 3 yıl önce ortaya atmış olduğumuz bir fikrin tohumlarını almaya başladık. İskender Paydaş, David Hickford ile bizleri tanışırdı ve kendisine maNga’dan bahsettik. Bu teknolojiyi kullanarak gitar yapabilir miyiz diye sorduk.Kendisi de: ‘ Bundan önce böyle bir teklif gelmedi, neden olmasın. ‘ diyerek çalışmalara başladı. David ayrıca dünyaca ünlü Jean Michel Jarre ve Spice Girls grubu ile çalışmış, neredeyse 40 yıldır çok büyük showlarda lazer teknolojisini kullanan ve geliştiren biri. Bizim için de kendisiyle tanışmak ve çalışmak büyük bir şans oldu. Türkiye’ye ve dünyaya öncü olacak bir çalışma yapacağız. Daha önce bu teknoloji kullanılarak arp yapılmış ama biz lazer tekniği kullanılarak hazırlanan bu gitar ile bir ilke imza atıyoruz. Elbette projenin geliştirilecek çok yanı var ama bu fikri hayata geçirmek ve Zeytinli Rock Festivali’ndeki seyirciyle buluşturmak bizler için çok keyifli olacak. Şimdiden sabırsızlanıyoruz. ” sözleriyle duygularını dile getirdiler.
maNga grubu,  30 Ağustos Aydın Zafer Bayramı, 31 Ağustos Zeytinli Rock Festivali, 1 Eylül Beyoğlu Sanat Performans, 7 Eylül Van Gezginfest, 14 Eylül Marmaris Dünya Ralli Şampiyonası, 23 Eylül Londra O2 Islington, 29 Eylül Kadıköy Dorock XL, 30 Eylül Erzurum MNG Avm’de tüm hızıyla konserlerine ara vermeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys