ÖZGÜN’DEN TÜRKİYE TURNESİ!  ÖZGÜN 10 GÜNDE 8 ŞEHİR GEZDİ ! 

Ağu 31 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 1189 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN’DEN TÜRKİYE TURNESİ!  ÖZGÜN 10 GÜNDE 8 ŞEHİR GEZDİ ! 

   
 
ÖZGÜN‘DEN TÜRKİYE TURNESİ! 
ÖZGÜN 10 GÜNDE 8 ŞEHİR GEZDİ ! 
 
Sevilen sanatçı Özgün, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin dört bir yanında verdiği  konserleri aracılığıyla uzun bir aradan sonra sevenleriyle bir araya gelerek unutulmaz anlara imza attı. 
 
Yıllardır yaptığı işlerle adından söz ettiren başarılı müzisyen Özgün, Türkiye konser turnesini tamamladı. İlk durağı olan Ankara’da sevenleriyle buluşan sanatçı,  Erzurum, Eskişehir, İstanbul, Ayvalık , Enez, Antalya ve Alanya şehirlerinde hayranlarıyla buluşarak eğlenceli sahnesi ve geniş repertuvarı ile binlerce kişiyle şarkılarını söyledi. 
 
Yoğun konser temposunun ardından ailesinin yanında yorgunluğunu atan sanatçı, Eylül ayında çıkarmayı planladığı yeni projesinin hazırlıklarını tamamlamak üzere.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys