SELAMİ ŞAHİN KADINLAR GÜNÜNÜ SAHNEDEN KUTLADI!

Mar 19 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 743 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN KADINLAR GÜNÜNÜ SAHNEDEN KUTLADI!

SELAMİ ŞAHİN KADINLAR GÜNÜNÜ SAHNEDEN KUTLADI!

KADINLARA ŞARKI ARMAĞAN ETTİ!

Usta sanatçı Selami Şahin, Cuma akşamı İstanbul Moda Kayıkhane’de ve bir sonraki akşam Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne aldı.

Selami Şahin sahnesine, geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz şehitlerimiz için ülkemizin başı sağ olsun dilekleri ile başladı.

Konserlerinde dillerden düşmeyen şarkılarını kadınlar için seslendiren sanatçı, ”Ben Bir Tek Kadın Sevdim” şarkısını başta eşi Didem Şahin olmak üzere tüm kadınlara özel olarak seslendirerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü güzel dilekleriyle kutladı.

Yoğun katılımın olduğu iki konserde de şarkılarını hep bir ağızdan katılımcılarla birlikte seslendiren Selami Şahin, coşkulu dakikalar yaşattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys