GÖKHAN TÜRKMEN YENİ KLİBİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

May 26 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3670 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN YENİ KLİBİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

 
GÖKHAN TÜRKMEN YENİ KLİBİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!
 
GÖKHAN TÜRKMEN TÜM ANILARINI MEZARA GÖMDÜ ! 
Gerçekleştirdiği projeler, yayınladığı başarılı albümler ve aldığı bir çok ödülle yükselen bir grafik çizen Gökhan Türkmen, son albümü Sessiz’in dördüncü video klibini Olsun isimli şarkısına çekti.
Bir çok klibinde olduğu gibi yine Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte, Gökhan Türkmen’e oyuncu  Elif Gizem Aykul eşlik etti.
Söz, müziği Ercan Savtekin’e ve düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan Olsun şarkısının klibi Beykoz’da bulunan bir botanik bahçesinde başladı ve Tarihi Hüsrev Kasrı’nda tamamlandı.
Gökhan Türkmen’in Sessiz albümündeki Olabilir, Olsun, Olmadı isimli 3 şarkısının toplamından oluşacak olan hikayenin  ara hikayesi Olsun şarkısının klibinde kullanıldı.
Birbirini çok seven iki sevgilinin mutlu anılarının anlatıldığı klipte, kadın oyuncunun ölümüyle son bulan hikayede Gökhan Türkmen’in özellikle mezardaki ağlama sahnelerinde gösterdiği oyunculuk performansı dikkat çekiyor.
İzleyici de merak uyandıran ve birbirine bağlı üç klipten oluşan serinin Olsun şarkısına çekilen ilk video klibi 22 Mayıs pazartesi günü GTR Müzik Youtube kanalı ve tüm müzik kanallarında yayınlandı…

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys