TARIK SEZER’DEN ANLAMLI DESTEK!

Mar 19 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Tarık Sezer Bültenler, Tarık Sezer Haberler, Tarık Sezer Küpürler, Yazılı Basın • 823 görüntüleme • Yorum yok TARIK SEZER’DEN ANLAMLI DESTEK!

TARIK SEZER’DEN ANLAMLI DESTEK!

TARIK SEZER ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE DESTEK İÇİN BİLKENTLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

Türk müziğinin değerli müzisyenlerinden Tarık Sezer, bir dünya okulu olan İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent Ortaokulu performans sanatları bölümünün topluma hizmet projesi kapsamında düzenlediği Bilkent’in Sesleri adlı müzik yarışmasında jüri başkanlığı yaparak özel gereksinimli vatandaşlarımıza destek oldu.

Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlanan etkinlikte birbirinden değerli performanslar sergilendi.

Bu sene üçüncüsü düzenlenen etkinlik kapsamında satışa sunulan biletler üzerinden toplanan gelirler ise Altı Nokta Körler Vakfı’na bağışlandı.

Tarık Sezer: ”Her zaman yanlarındayım.”

Projenin gönüllü olarak jüri başkanlığını üstlenen Tarık Sezer ise duygularını şu şekilde paylaştı; ‘’Yaklaşık üç senedir bu projenin içinde yer alıyorum. Bununla gurur duymakla birlikte ihtiyaç sahibi olan özel gereksinimli kardeşlerimize destek olabildiğim için çok mutluyum. Burada birbirinden değerli sesler ve performanslar izledik. Bilkentli minik kardeşlerimiz kendilerinden büyük işlere imza atıyor. Onlarla birlikte görme engelli kardeşlerimize destek olabildiysek ne mutlu bize. Her zaman yanlarındayım.’’

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys