ÖZGÜN GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İ İÇİN LONDRA TÜRKÇE TİYATRO FESTİVALİ’NDE!

May 4 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 1989 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İ İÇİN LONDRA TÜRKÇE TİYATRO FESTİVALİ’NDE!


 
ÖZGÜN VE EŞİ NİDA UĞURLU LONDRA SOKAKLARINDA !
 
ÖZGÜN GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İ İÇİN LONDRA TÜRKÇE TİYATRO FESTİVALİ’NDE!
Başarılı pop müzik sanatçısı Özgün, geçtiğimiz günlerde müziklerini yaptığı ve aynı zamanda oyuncu olarak da performans sergilediği Gözlerin Ardında Müzikal’i için ekip ile birlikte Londra’ya gitti.
Özgün ekip ile birlikte Londra Türkçe Tiyatro Festivali’nde müzikali sergiledi. Eşi Nida Uğurlu’yu da yanında götüren sanatçı, müzikalden arta kalan vakitlerinde Londra sokaklarını eşi ile birlikte talan etti.
Eşi Nida Uğurlu ile Londra’da hem iş hem de tatil..
Bir yandan konserleri devam ederken diğer yandan yakında çıkaracağı yeni single çalışmalarını tamamlamak üzere olan sanatçı, single öncesi son tatili eşi Nida Uğurlu ile birlikte yaptı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys