GAYE SU AKYOL, HEY! DOUGLAS, JABBAR VE DAHA BİR ÇOK İSİM İZMİR COCKTAIL FESTİVAL’DE !

May 3 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2427 görüntüleme • Yorum yok GAYE SU AKYOL, HEY! DOUGLAS, JABBAR VE DAHA BİR ÇOK İSİM İZMİR COCKTAIL FESTİVAL’DE !

GAYE SU AKYOL, HEY! DOUGLAS, JABBAR VE DAHA BİR ÇOK İSİM İZMİR COCKTAIL FESTİVAL’DE !

 İZMİR’LİLER FESTİVAL COŞKUSUNU VE MÜZİĞİ DOYASIYA YAŞAYACAK ! 

IZMIR COCKTAIL FESTIVAL – 5 MAYIS 2018 ! 

 

Yeme içme dünyasının yükselen kültürü kokteyllerin Türkiye’deki festivali, İzmir çıkarmasına hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenerek Türkiye’nin kokteyllere son yıllarda gittikçe artan ilgisini bir festivalle taçlandıran Cocktail Festival; bu kez İzmirliler ile lezzetli bir buluşma için 5 Mayıs’ta İzmir Arena’da!

 
Festival kapsamında birbirinden değerli ve son dönemin en popüler isimleri de performans sergileyerek İzmirli’lere unutulmaz bir gün yaşatacak. Gaye Su Akyol, Hey! Douglas, Jabbar, Palmiyeler, Turkish Edits ve Soul Revue İzmir Cocktail Festival’de İzmir Arena Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak. 

Miksolojiyi bir bilim ve bir sanat gibi değerlendiren en usta mekanların imza lezzetlerini sunacakları standlar, ödüllü miksolojistlerce verilecek kokteyl atölye ve şovları, Türkiye’nin özgün müzisyenlerinden performanslar ve bağımsız butiklerin tasarım sergileriyle renklenerek bir kez daha her duyuya dokunan eşsiz bir gastronomik yolculuk yaşatacak.
Izmir Cocktail Festival 2018 Sanatçıları:

 
– Gaye Su Akyol
– Hey! Douglas
– Jabbar
– Palmiyeler
– Turkish Edits
– Soul Revue

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys