NİNNİLERİN SESİ SU SOLEY!

Nis 13 • Bültenler, Haberler, Su Soley Bültenler, Su Soley Haberler • 653 görüntüleme • Yorum yok NİNNİLERİN SESİ SU SOLEY!

NİNNİLERİN SESİ SU SOLEY!

SU SOLEY’DEN NİNNİ PROJESİ!

SU SOLEY’DEN MEDİTATİF, NİNNİ PROJESİ!

Alternatif müziğin güçlü sesi Su Soley, çok yönlü kimliğini bu defa çocuklar için hazırladığı bir ninni projesiyle karşımıza çıkarttı.

Korona virüs salgınından kaynaklı karantina sürecinde üretimlerine odaklanan başarılı sanatçı, geçmişten bugünlere en çok sevilen ninnileri yeniden düzenleyerek, bu çalışmalarını çocuklara armağan etti.

Geçmiş projelerinde de pek çok çocuk şarkısı ve ninni seslendiren ve youtube’da da milyonlarca dinlenen çocuk şarkılarının sesi olarak da tanıdığımız Su Soley, şimdi ise seslendirdiği farklı şarkıları Soley Kids projesiyle minik dinleyicileriyle paylaşıyor.

Çocuklara ve ailelerine aralıksız yepyeni şarkılar sunmak için oluşturduğu Soley Kids aracılığı ile paylaşımlarına devam edecek olan Su Soley, nesiller boyunca günümüze gelen; Fış Fış Kayıkçı, Dandini Dastana, Uyu Yavrum Ninni ve Ninni Yavrum Ninni adlı ninnilerin bir arada bulunan albümü, meditatif ağırlıklı uzun soluklu dinlenebilecek ninniler arasında yerini aldı.

Su Soley’in yeni projesi kendi yapım firması Soley Tunes’un alt markası olan Soley Kids’in ilk albümü olan Ninniler albümü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys