Ufuk Beydemir’den yaş gününe özel çok keyifli ve sürpriz bir klip N’aber?

Nis 13 • Bültenler, Haberler, Ufuk Beydemir Bültenler, Ufuk Beydemir Haberler • 973 görüntüleme • Yorum yok Ufuk Beydemir’den yaş gününe özel çok keyifli ve sürpriz bir klip N’aber?

Ufuk Beydemir’den yaş gününe özel çok keyifli ve sürpriz bir klip

N’aber?

2018 yılında profesyonel müzik hayatına ilk albümü “Sevda Gibi” ile adım atan, farklı sesi, tarzı ve harika şarkılarıyla her yaştan müzik dinleyicisinin büyük beğenisini kazanan Ufuk Beydemir, müzikal yolculuğuna 2. stüdyo albümü “Kristal Oda”dan art arda çıkardığı yeni şarkılar ve müzik klipleriyle devam ediyor.

Dünyayı saran Korona – Covid-19 virüsünün etkisiyle evlere kapandığımız, izolasyon ve sosyal mesafeye dikkat ettiğimiz bu çalkantılı ve zor dönemde, kısıtlı imkanlarla da olsun üretimine devam eden sanatçıdan ikinci klip “N’aber?” adlı şarkısına geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından ortaklaşa hayata geçirilecek bir video klip fikrini dinleyicileriyle paylaşan, sevenlerinin katılım ve desteğini isteyen sanatçıyı hayranları yalnız bırakmadı ve yaş günü hediyesi olarak yüzlerce video yolladı. Ufuk Beydemir’de bu videoları N’aber? şarkısında toplayarak dinleyicilerine kendi yaş günü olan 14 nisanda bir başka hediye vermiş oldu.

Sokağa çıkamadığımız, bir araya gelip kolektif üretim yapamadığımız bu günlerde dinleyicilerin kendi evindeki imkanlarla çektiği kısa videolardan oluşan bu müzik klibi, sımsıcak atmosferiyle, her şeye rağmen, hala ümit ve yaşam sevinciyle dolu olduğumuzun, mücadeleye devam edeceğimizin canlı bir kanıtı gibi. Gencinden yaşlısına yüzlerce Ufuk Beydemir hayranının kendi evinde ve kendi imkanları dahilinde cep telefonuyla çektikleri hem eğlenceli, hem de son derece keyif verici videolardan oluşan N’aber? şarkısının bu müzik klibini Ahsen Eser kurguladı ve yönetti.

Dünyanın dört bir yanından , farklı ülkelerden de destek geldi.

N’aber? in bir diğer önemli özelliği ise yollanan videoların sadece izolasyon altındaki ülkemizdeki dinleyicilerden değil, başta İngiltere, İtalya, İspanya, Fransa, Kore, Hollanda, Rusya gibi Korona virüsle ciddi mücadele vermekte olan farklı ülkelerden de gelmesi ve moral desteğinin çok yoğun olması. Ufuk Beydemir’in bu yeni klibine daha az bilinen Özbekistan gibi ülkelerden dahi katılım olması bu konuda uluslararası dayanışmanın ve sevginin sınır tanımadığının belki de en güzel örneklerinden biri oldu.

Böylece giderek dijitalleşen ve mesafelerin kısaldığı, birbirimize fiziksel ulaşımın imkansız hale geldiği bu günlerde Türkiye’deki Korona virüsü dayanışmasına da diğer ülkelerden yollanan bu videolarla moral desteği gelmiş oldu. Evlerinde karantina ve izolasyon altında olup, yaratıcı fikirlerle herkesi neşelendirmeye çalışan dinleyicilerimizin aile büyükleri, çocukları hatta evcil hayvanlarıyla dans edip eğlendikleri görüntülerle bezeli bu müzik klibinin hepimizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturması ve hepimize iyi gelmesi dileklerimizle.

Ufuk Beydemir – N’aber? klibi, sanatçının yaş günü olan 14 Nisan Salı günü saat 12.00 itibariyle NetD, YouTube kanalı ve tüm müzik televizyonlarında eş zamanlı olarak yayında! Müzikle evde kalıp , sanatla en kısa sürede iyileşebilmek ve güzel konserlerde yeniden buluşmak üzere; şimdilik hoşça kalın.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys