-18 DERECEDE KLİP !

Şub 26 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 5473 görüntüleme • Yorum yok -18 DERECEDE KLİP !

-18 DERECEDE KLİP !

ECE SEÇKİN YİNE ŞAŞIRTTI!

YILDIZ TİLBE’DEN SONRA ECE SEÇKİN’E EMANET!

EN ÖZEL BESTESİ ECE’YE EMANET!

Son klibi ”Dibine Dibine” için Afrika’ya giden güzel sanatçı Ece Seçkin, yine hayranlarını çok şaşırtacak bir klibe daha imza attı ve Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları albümünde seslendirdiği Vazgeçtim şarkısını kliplendirdi.

Şarkının söz yazarı Yıldız Tilbe’nin 1995 senesinde seslendirdiği ve bestesi başarılı aranjör Ozan Doğulu’ya ait olan efsanevi şarkılardan ”Vazgeçtim”, Ece Seçkin’in güçlü yorumuyla tekrar kaydedildi ve şarkı kliplendi.

Vazgeçtim Ece’ye emanet!

Ozan Doğulu, güçlü ve farklı altyapısı olduğu için yaklaşık olarak 25 senedir kimseye vermediği ”Vazgeçtim” şarkısını, Ece Seçkin’in güçlü ve dokunaklı yorumuna emanet etti.

Güvenini boşa çıkarmadı !

Şarkının ruhunu bozmayan nağmeleriyle muhteşem bir iş çıkaran Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun kendisine olan güvenini boşa çıkarmadı ve Ozan Doğulu’da güzel sanatçının bu işin üstesinden gelen tek kişi olduğunu dile getirdi.

Şarkının klip çekimi için, bugünlerde en soğuk günlerini yaşayan Kars’ın Ardahan ilçesine giden Ece Seçkin’in yeni klibi iki günde tamamlandı.

Enerjik ve kıpır kıpır kliplerinden sonra güzel sanatçıyı ”Vazgeçtim”in klibiyle ilk kez yalnız ve duygusal olarak izleyeceğiz.

Kars, Ardahan ve çevre illerden sevgiyle ve muhteşem bir misafirperverlikle karşılaşan Ece Seçkin ve Ozan Doğulu ikilisi, set aralarında hayranlarıyla bol bol sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Ece Seçkin ve Ozan Doğulu’nun ”Vazgeçtim” klibi 24 Şubat’ta NetD kanalında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys