SELAMİ ŞAHİN’DEN FİLM GİBİ ARŞİV!

Nis 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1822 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN FİLM GİBİ ARŞİV!

SELAMİ ŞAHİN’DEN FİLM GİBİ ARŞİV!

SELAMİ ŞAHİN’DEN NOSTALJİK PAYLAŞIMLAR!

Usta sanatçı Selami Şahin, geçmişte rol aldığı filmlere ait afiş ve görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerine büyük bir sürpriz yaşattı.

Başarılı sanatçı Selami Şahin’in unutulmaz oyunculuğu ile hafızalara kazınan filmlere ait paylaşımlar, ilgi ile takip edilirken sevenlerinden büyük beğeni topladı.

Bugüne kadar toplam beş farklı filmde oyunculuk performansı sergileyen Selami Şahin’in ilk deneyimi olan 1970 yapımı Köyün Beş Güzeli adlı sinema filmi, müzikal komedi tarzının önemli örnekleri arasında gösteriliyor.

Usta sanatçının ön plana çıkan diğer filmleri ise sırasıyla 1981 yapımı olan Bağrımdaki Ateş, 1985 yapımı Kaderi Zorlama, 2002 yapımı Mumya Firarda ve 2010 yapımı The Dealer filmleridir.

Mumya Firarda filminde Teoman, Nurgül Yeşilçay, Nurseli İdiz, Acun Ilıcalı, Şebnem Dönmez ve Tuba Ünsal gibi isimlerle birlikte aynı projede yer alan Selami Şahin, bu filmde Ekrem karakterine hayat vererek sinemanın önemli aktörleri arasında yerini almıştır.

Paylaşımlarıyla bilinmeyen yönlerini hayranlarına takdim eden usta sanatçı Selami Şahin, böylelikle sinema sektöründeki iddiasını da gözler önüne serdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys