maNga AVUSTRALYA SOKAKLARINDA !

Şub 14 • Bültenler, Haberler, maNga Bültenler, maNga Haberler • 1789 görüntüleme • Yorum yok maNga AVUSTRALYA SOKAKLARINDA !

maNga AVUSTRALYA SOKAKLARINDA !

ANZAK ANITINI ZİYARET ETTİLER !

MELBOURNE VE ARDINDAN SİDNEY !

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, Avustralya’nın Melbourne ve bir sonraki gün Sidney şehirlerinde gerçekleşen konserleri ile sevenleriyle buluştu.

Eurovision 2010 için Avustralya’da gerçekleşen ve 200.000 kişinin katıldığı tele-oylamada birinciliği kazanan maNga, Melbourne ve Sidney’de sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sevilen grup maNga, Sidney ve Melbourne’de bulunan Anzak Anıtı’nı da ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Konser öncesi ve sonrasında Avustralya sokaklarında gezen ekip, fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı. Eypio’nun da maNga’dan önce sahne aldığı konserlerde birlikte aynı sahneyi paylaşan ve seyahat eden ekip, neşeli ve enerji dolu halleri ile dikkat çekti.

8 Şubat Cuma akşamı Melbourne’de Chasers Nightclub’da sahne alan grup, Avustralya’da hayranları ile hasret gidererek en sevilen şarkılarını seslendirdi. 9 Şubat akşamı ise Sidney’de bulunan Metro Theatre’da performans sergileyen maNga, konserlerine ara vermeden devam ederken bir yandan da yeni projesinin çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys