TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLARAK METİN ÖZÜLKÜ ÖNCÜLÜĞÜNDE BAHADIR TATLIÖZ ve GÜLİZ AYLA SEÇİLDİ!

Eyl 24 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1726 görüntüleme • Yorum yok TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLARAK METİN ÖZÜLKÜ ÖNCÜLÜĞÜNDE BAHADIR TATLIÖZ ve GÜLİZ AYLA SEÇİLDİ!

TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLARAK METİN ÖZÜLKÜ ÖNCÜLÜĞÜNDE BAHADIR TATLIÖZ ve GÜLİZ AYLA SEÇİLDİ!
2 Ekim’de Türkmenistan’da gerçekleşecek olan Trt Müzik tarafından organize edilen Abu Festival’inde  Metin Özülkü öncülüğünde Güliz Ayla ve Bahadır Tatlıöz Türkiye’yi temsil edecek.
Festivalde Türkiye’yi temsil edecek şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Metin Özülkü imzası taşırken, Bahadır Tatlıöz ve Güliz Ayla‘da şarkıyı birlikte söylediler.
 
YÖNETMEN KOLTUĞUNDA ‘BAHADIR TATLIÖZ’ OTURACAK!
Festivalde temsil edilecek şarkının klip yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz gerçekleştirerek başarılı müzisyen yine ilklere imza attı.
Bu festivale yaklaşık 16-17 ülke katılacak ve her ülke kendisini temsil ederek performanslarını sergileyecekler.
2 Ekim’de Türkmenistan’da gerçekleşecek olan Abu Festivali 70 ülkede birden yayınlanacak ve bu festival aynı zamanda Trt Müzik ekranlarında da yayınlanacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys