SELAMİ ŞAHİN KOLAJI İLGİ ODAĞI OLDU!

Şub 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2063 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN KOLAJI İLGİ ODAĞI OLDU!

Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” Sergisi Açıldı
SELAMİ ŞAHİN KOLAJI İLGİ ODAĞI OLDU!

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut’un; “Parça-Piece” adını verdiği kişisel sergisi Galeri Kambur Arnavutköy’de sanatseverler ile buluştu.

“En çok ilgi gören çalışmalardan biri Selami Şahin kolajı oldu”

Sergiye Selami Şahin eşi Didem Şahin, oğulları Emirhan Şahin ve Lider Şahin ile birlikte katıldı.

“Soyadım Turgut değil, Şahin olabilirmiş.”

Sergiye dair düşüncelerini dile getiren Mehmet Turgut, Selami Şahin için oluşturduğu kolajı şu sözlerle ifade etti: “Gerçek objeler ve fotoğrafları ilk kez birleştirdiğim bu sergide amacım; en çok değer verdiğim, iş dünyasında da çok yakın olduğum 18 sanatçının kolajını farklı bir gözle sunmak oldu. Özellikle tabii, Selami Şahin ile çok yakınız. Soyadım Turgut değil Şahin bile olabilirmiş, Selami Abi ile o derece yakınız. Onun adına kullandığım parçalar da çok nefis oldu. Sergide en çok ilgi gören çalışmalardan biri bu diyebilirim.” sözlerini dile getirdi.

Türk sanat ve edebiyat damga vuran 18 özel ismin fotoğraflarının her biri kişiye özel materyalleri ile kolaj çalışmasının yer aldığı “Parça-Piece” serisi 13 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında Galeri Kambur Arnavutköy’de sergilenecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys