KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: DERYA ULUĞ! ‘’EN BAŞTA AİLEM SONRA ASİL!’’

Şub 12 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 2723 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: DERYA ULUĞ! ‘’EN BAŞTA AİLEM SONRA ASİL!’’

KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: DERYA ULUĞ!

‘’KENDİMİ KORUMAYI KÜÇÜK YAŞLARDA ÖĞRENDİM!’’

‘’DEDEM İKİNCİ BABAM OLDU!’’

‘’EN BAŞTA AİLEM SONRA ASİL!’’

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ”Katarsis” programı iddialı konukları ve gündem yaratan sohbetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Gökhan Çınar’ın bu haftaki konuğu ise pop müziğin başarılı ismi Derya Uluğ oldu.

‘’Arkadaşlarım bana ruhsuz diyor.’’

Programa Gökhan Çınar’ın, ‘’Günlük hayatta duygularını yaşamaya izin verir misin?’’ sorusuyla kendine dair samimi bir giriş yapan Derya Uluğ: ‘’Eskiden çok daha sulu göz ve duygusaldım, şimdi ise yakın arkadaşlarım bana ruhsuz olduğumu söylüyorlar. Ağlanacak filmlerde ağlamadığım için benden şüphe ediyorlar. Mutlu olduğumu, bir şeylere üzüldüğümü ya da sıkıldığımı belli ederim. Mesela çok üzüldüğümde sessizleşirim, çok kızdığımda ağlarım, çok korktuğumda cesaretlenirim ve çok utandığımda ise kızarırım.’’ dedi.

‘’Kendimi korumayı küçük yaşlarda öğrendim!’’

Kendi ile ilgili duygusal itiraflarda bulunan başarılı şarkıcı Derya Uluğ, Gökhan Çınar’ın ‘’Sana baktığımda bir zırh görüyorum.’’ değerlendirmesi üzerine bu durumun temelinde babasının 9 yaşında yurt dışına girmesiyle başladığını ifade ederek sözlerine: ‘’ Onu yılda ancak bir iki kez görebiliyordum. Lise 1’e gittiğim dönemlerde ise aynı zamanda sahne almaya başlamıştım. O yaşta genç bir kız için zor ve dikkat edilmesi gereken atmosferlerdeydim. Kendimi korumayı bu şekilde küçük yaşlarda öğrendim. Tabii, annem 19 yaşıma kadar her sahnemde yanımda oldu. Bu benim için çok değerlidir ama yine de korku beni daha da çok zırhladı, hatta donuk bir kişilik yarattı. Bu sebeple arada kendimi ekrandan gördüğümde ben de gıcık olmuyor değilim.’’ şeklinde devam etti.

‘’Dedem ikinci babam oldu.’’

Kendine dair bilinmeyenleri yaklaşık yarım saat boyunca içten ifadelerle cevaplandıran Derya Uluğ, kaybettiği dedesiyle ilgili duygularını: ‘’Ben çok mutlu bir çocuktum ve şımartılarak büyütüldüm. İzmir’de yaşadığımız ev müstakil, iki katlı bir evdi ve evimizin altında anneannem ile dedem oturuyordu. Onlarla çok güçlü bir bağımız vardı. Anneannemi 9 yaşında kaybettim. Babam yurt dışına gittiği için dedem ikinci babam oldu. Birlikte güzel yıllar geçirdik. Sonra onu da astım yüzünden kaybettim. Hayatımda bundan büyük bir acı yaşamamışımdır. Çok sarsılmıştım.’’ sözleriyle ifade etti.

‘’En başta ailem sonra Asil…’’

Kendisine dair merak edilenleri içtenlikle anlatan Derya Uluğ, Gökhan Çınar’ın ‘’Bu hayatta en çok kime ihtiyaç duyuyorsun?’’ dediği soruya; ‘’En başta ailem sonra Asil’’ diyerek, sevgilisi Asil Gök ile ilgili şunları söyledi; ‘’Bizdeki bağ çok güçlü, onunla hep yan yana olduk.’’

Katarsis Programı ile ilgili bilgi:

Kişinin kendisiyle ilgili duygusal adalete yönelmesi ve duygusal boşalım olarak tanımlanan Katarsis, uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın sunumuyla, ünlü konukları ağırlayarak, kendilerine daha önce sorulmamış soruları soruyor ve ünlülerin bilinmeyenlerini ekrana yansıtıyor. Ünlülerin çocuklukları, dönüm noktaları, pişmanlıkları, hayal kırıklıkları ve başarı hikayelerinin yer aldığı programda Hafıza Testi, Dönüm Noktası, Hayatımı Değiştiren Şarkı, Yüzleşme, Bana Yalan Söyle,İçimdeki Hayvan, Cevap Hakkı, Detone, Hayal Et! bölümleri de yer alıyor.

Konukların duygudan duyguya girdiği; öfke, üzüntü, mutluluk, gurur, utanç ve daha bir çok duyguyu yaşadığı Katarsis programında, ters köşe sorular eşliğinde izleyiciler eşsiz bir sohbete tanıklık ediyor.

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, her hafta Salı akşamı saat 21.00’de YouTube’da yayın yapan Babala Tv kanalında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys