LONDRA SOKAKLARINDA KLİP ÇEKTİ! RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’İN YENİ KLİBİ YAYINLANDI! 

Eki 2 • Bültenler, Gökçe Kılınçer, Gökçe Kılınçer, Haberler • 2989 görüntüleme • Yorum yok LONDRA SOKAKLARINDA KLİP ÇEKTİ! RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’İN YENİ KLİBİ YAYINLANDI! 

  
 
LONDRA SOKAKLARINDA KLİP ÇEKTİ!
 
RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’İN YENİ KLİBİ YAYINLANDI! 

Başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Sev Derim ve Neyleyim isimli iki şarkıdan ilkinin video klibini Sev Derim’e çekti.

Roller skater ustasının performansı dikkat çekti !

“Sev Derim” şarkısının video klibi Londra’da Notting Hill ve Shoreditch bölgelerinde Hicaz Prodüksiyon ekibi tarafından çekildi ve klipte Gökçe Kılınçer’e roller skater ustası Selvyn Stewart eşlik etti.

Farklı tarzı ile müziğe yeni bir tını kazandıran ve retro-pop tarzının öncüsü olan Gökçe Kılınçer, ” Sev Derim ” ve ” Neyleyim ”i 45’lik plak formatının yanı sıra tüm dijital platformalarda yayınladı.

Neyleyim şarkısının video klibini de kısa bir süre yayınlayacak olan sanatçı, yıl sonunda çıkarmayı planladığı yeni albümü için stüdyo çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys