RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’DEN YENİ ALBÜM! 

Mar 29 • Bültenler, Gökçe Kılınçer, Gökçe Kılınçer, Gökçe Kılınçer, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1434 görüntüleme • Yorum yok RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’DEN YENİ ALBÜM! 

RETRO-POP’UN ÖNCÜSÜ GÖKÇE KILINÇER’DEN YENİ ALBÜM! 

ALBÜM HABERCİSİ TEKLİ ”ZOR YOLLAR BENİM” 5 MART’TA YAYINDA! 

Geçtiğimiz yıllarda son olarak yayınladığı iki adet 45’liğin ardından albüm çalışması için stüdyoya kapanan retro-pop müziğin öncüsü Gökçe Kılınçer, müzikseverleri 5 Mart tarihinde albümün ismini taşıyan Zor Yollar Benim şarkısı ile buluşturacak.

12 şarkılık bir albüm çalışmasına imza atan Gökçe Kılınçer‘in yeni albümü, 5 Mart tarihinde 33’lük plak ile birlikte ön siparişe açılacak ve albüm habercisi Zor Yollar Benim şarkısı ile daha önce 45’lik olarak yayınlanan Sev Derim ve Neyleyim şarkılarının yeni miksleri önden yayınlayacak.

30 Nisan tarihinde ise albümün tamamını dinleyici ile buluşturacak olan başarılı sanatçı, kendine has vokali ve tarzı ile organik kayıtları nostaljik bir havada müzikseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Söz ve müzikleri sanatçının kendisine ait olan albümün hem prodüktörlüğünü hem de şarkıların aranjelerini Bobina üstleniyor. Kayıt ve miksleri Hicaz Stüdyosu’nda yapılan albümün mastering çalışması Pete Maher imzası taşıyor.

Gökçe Kılınçer‘in albüm ile aynı ismi taşıyan Zor Yollar Benim şarkısı 5 Mart’ta, 12 şarkılık albüm ise 30 Nisan tarihinde Hicazplaks etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys