”DÜNYANIN EN İYİ BABASI OLURUM AMA…” KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU BURAY !

Oca 15 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Gökhan Çınar Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4241 görüntüleme • Yorum yok ”DÜNYANIN EN İYİ BABASI OLURUM AMA…” KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU BURAY !

”DÜNYANIN EN İYİ BABASI OLURUM AMA…”

KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU BURAY !

”KENDİ FİLMİMİN YÖNETMENİYİM!”

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ”Katarsis” programı iddialı konukları ve sıra dışı sohbetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.
Gökhan Çınar’ın bu haftaki konuğu ise çok sevilen başarılı müzisyen Buray oldu.

O dakikaları unutamıyorum !

Programın ilk dakikalarında Buray’ın macera dolu bir hayatı olduğunu öğrenen Gökhan Çınar’ın ”Aklına gelen ilk hikayeyi paylaşır mısın?” demesi üzerine Buray, sahne alacağı mekanın kadınlar tuvaletinde kapalı kaldığını ve utancından uzun süre kabinden çıkamayarak ekibinden yardım isteğini tüm sempatikliği ile anlatmaya başladı ve o dakikaları unutamadığını dile getirdi.

”Affeden taraf hep ben olurum.”

Programın ”Yalan Söyle” bölümünde ise Gökhan Çınar’ın ”Sana çok sık yalan söylerler mi?” sorusu üzerine Buray: ”Bana yalan söylenmez ama genelde eksik bilgi verilir. Biri neyi neden yaptığını açıkladığı zaman çok yüksek toleransım vardır. Affeden taraf hep ben olurum.”

”Süper baba olma potansiyelim var.”

Hayatımın kontrolü benim elimde. Ben kendi filmimin yönetmeniyim. İstersem mutlu son olur istersem kahraman olurum diyen Buray:
”Dünyanın en iyi, en süper babası olma potansiyelim de var. Çocuğumu herhalde dünyadaki her şeyden daha çok severim ve bu duygu aslında korkutuyor beni. Çünkü bir şeyi çok sevmek zayıflıktır gibi geliyor bana. Eğer bir gün çocuğum olursa onun için yaşayacağım ama bunu şimdi yapamam. Kendi kariyerime odaklandım. Benim amacım yaşadığım hikayeleri insanlara anlatmak. Şu an da bu dünyaya bir şeyler bırakmak istiyorum. Ben bir evlilik geçirdim ve başarılı olamadım çünkü müzik kariyeri beni bambaşka bir yere sürükledi. Evlilikle hayat tempomun birlikte yürümediğini fark ettim. Eski eşimle de çok saygılı bir şekilde ayrılma kararı verdik.
İkinci bir evlilik şu an değil ama daha sonra olabilir.” diyerek tüm duygularını samimi bir şekilde dile getirdi.

————————————————————–

Katarsis Programı ile ilgili bilgi:

Kişinin kendisiyle ilgili duygusal adalete yönelmesi ve duygusal boşalım olarak tanımlanan Katarsis, uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın sunumuyla, ünlü konukları ağırlayarak, kendilerine daha önce sorulmamış soruları soruyor ve ünlülerin bilinmeyenlerini ekrana yansıtıyor. Ünlülerin çocuklukları, dönüm noktaları, pişmanlıkları, hayal kırıklıkları ve başarı hikayelerinin yer aldığı programda Hafıza Testi ,Dönüm Noktası, Hayatımı Değiştiren Şarkı , Yüzleşme, Bana Yalan Söyle ,İçimdeki Hayvan ,
Cevap Hakkı ,Detone, Hayal Et! bölümleri de yer alıyor.

Konukların duygudan duyguya girdiği; öfke, üzüntü, mutluluk, gurur, utanç ve daha bir çok duyguyu yaşadığı Katarsis programında, ters köşe sorular eşliğinde izleyiciler eşsiz bir sohbete tanıklık ediyor.
Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, her hafta Salı akşamı saat 21.00’de YouTube’da yayın yapan Babala Tv kanalında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys