SİMGE’DEN 15 KİŞİYE ÖZEL KONSER !

May 4 • Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2819 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’DEN 15 KİŞİYE ÖZEL KONSER !

 

Simge’den 15 kişiye özel konser !

 

Türkiye’deki ünlü isimlerle fanlarını bir araya getiren tek eğlence platformu www.unluden.com, Simge  ile hayranlarını özel bir etkinlikle buluşturuyor.

22 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek akustik konsere katılmaya hak kazanan 15 kişiden biri olmak için tek yapılması gereken www.unluden.com’a girip çekilişe katılmak!

“Hayalinde yaşatma hayalini yaşa” mottosu ile yola çıkan ve Türkiye’de bir ilki hayata geçirerek ünlü isimlerle hayranlarını bir araya getiren ww.unluden.com, 22 Haziran Perşembe  günü Türk pop müziğinin başarılı ve sempatik ismi Simge ile hayranlarına unutamayacakları bir gün yaşatacak.

Kişiye özel ilk konser

Kazanan talihliler, Simge’nin “kişiye özel” vereceği akustik konserde müziğin keyfini çıkararak sanatçıyla birlikte vakit geçirme fırsatını yakalayacak ve sürpriz hediyeler kazanacak. Enerjinin hiç düşmediği bu unutulmaz anlara ortak olmak, Simge ile şarkılar söylemek için www.unluden.com’ a tıklayıp 2 Haziran’a kadar çekilişe katılmak yeterli.

Katılımınızın ne kadar önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz

Çekilişe, isteyen herkes www.unluden.com üzerinden 20 TL karşılığında katılabilecek. Kazanma şansını artırmak isteyen katılımcılar ise tavan fiyatı 50 TL olan biletlerden alarak hayallerine bir adım daha yaklaşacak. Elde edilen gelirin bir kısmı Simge ’ nin seçtiği vakfa bağışlanarak yardıma ihtiyacı olan çocuklara umut olacak.

www.unluden.com

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys