LİDER ŞAHİN KLİBİNDE CESUR OYUNCULUK PERFORMANSI SERGİLEDİ!

Eyl 6 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Lider Şahin Bültenler, Lider Şahin Haberler, Lider Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1610 görüntüleme • Yorum yok LİDER ŞAHİN KLİBİNDE CESUR OYUNCULUK PERFORMANSI SERGİLEDİ!

LİDER ŞAHİN KLİBİNDE CESUR OYUNCULUK PERFORMANSI SERGİLEDİ!

CESUR KLİBİN BAŞROLÜNDE ”LİDER ŞAHİN”

Sektöre iddialı bir giriş yapan ilk projesi ”Mesela”yı müzikseverlerle buluşturan Lider Şahin’in klipteki cesur sahneleri ve başarılı oyunculuğu göz doldurdu.

Çok konuşulan ”Mesela” klibinin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenirken, görüntü yönetmenliği ise Veli Kuzlu’ya emanet edildi.

Tüm detaylarının ustalıkla ve titizlikle hazırlandığı, Ümraniye platolarında çekilen klibin dekor ve mekan tasarımı 2 gün sürerken klipte yaklaşık olarak 40 kişilik bir ekip çalıştı.

”Mesela” şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçen Lider Şahin’in oyuncu Nilay Cafer ile birlikte yer aldığı sahnelerindeki cesur kareleri film sahnelerini aratmadı.

Klibin küvet sahnelerinde soyunan Lider Şahin; sanata hizmet eden özgün klibi ile izleyicisinden tam not alarak zirveye doğru sağlam adımlar attığını gösterdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys