ECE SEÇKİN’DEN YILDIZ TİLBE’YE MUHTEŞEM SÖZLER!

Eyl 9 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1707 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’DEN YILDIZ TİLBE’YE MUHTEŞEM SÖZLER!

ECE SEÇKİN’DEN YILDIZ TİLBE’YE MUHTEŞEM SÖZLER!

HAYRANLIĞINI SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU!

Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam sahnesinde Yıldız Tilbe’nin unutulmaz şarkısı Vazgeçtim’i kendine has yorumu ve güçlü sesiyle seslendirerek videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Ece Seçkin’in paylaşımı, milyonlarca beğeni aldı ve yorum yağmuruna tutuldu.

Ece Seçkin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda gönüllere taht kuran isimlerden Yıldız Tilbe’ye olan sevgisini ve hayranlığını şu sözlerle ifade etti:” Seni o kadar çok seviyorum ki o kadar çok, anlatamam! Her daim her neslin herkesin dilisin, kalbisin, ruhusun sen. Herkesin tercümanısın, hele ki benim. Can’ım Yıldız Ablam… Allah’ım sana uzun ömürler versin. Not:İçimden geldi”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys