BENGİSU UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ TEKLİSİNİ YAYINLADI ! ” İSYAN EDİYORUM ”

Şub 27 • Bengisu Haberler, Haberler, Yazılı Basın • 5789 görüntüleme • Yorum yok BENGİSU UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ TEKLİSİNİ YAYINLADI ! ” İSYAN EDİYORUM ”

 
BENGİSU UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ TEKLİSİNİ YAYINLADI !
 
” İSYAN EDİYORUM ”
 
2014 yılında çıkardığı ilk teklisi Dünyanın Öteki Ucuna ile dikkatleri çeken ve aldığı ödüller, başarıları ve sesi ile kendisini dinleyen herkesi etkilemeyi başaran genç müzisyen Bengisu, yaklaşık iki buçuk yıl aradan sonra yeni teklisi İsyan Ediyorum‘u dinleyiciler ile buluşturuyor.
” Hayatını kaybetmenin eşiğinden dönünce insan başka bakmayı, anlamayı öğreniyor biraz. Ben müziğin değerini, kıymetini, bana kattıklarını ve en önemlisi gerçekten beni nasıl ben yaptığını geçtiğimiz iki yılda gördüm.” sözleri ile müziğin kendisi için önemini dile getiren Bengisu, sözleri Özlem Küçükyılmaz, Erkin Arslan ve kendisine, bestesi ve düzenlemesi Erkin Arslan’a ait olan şarkısını ” her isyana, her isyan ettirene ve her sevene ” ithaf ediyor.
İki yıl aradan sonra : İsyan Ediyorum ! 
Berklee College of Music’te Şan ve Müzik İşletmesi/Menajerlik bölümlerinde çift anadal yapan Bengisu, mide ameliyatının ardından yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı aksayan ve yaklaşık iki yıldır üzerinde çalıştıkları slov şarkısı İsyan Ediyorum ile müzikseverlere yeniden merhaba demenin mutluluğunu yaşıyor.
Yeni şarkısı İsyan Ediyorum’u Burak Tunçel yönetmenliğinde kliplendiren Bengisu’nun albüm fotoğrafları Fethi Karaduman imzası taşıyor.
Klip boyunca elinde sıkıntılarını ve dertlerini temsil eden bir kutu ile gördüğümüz Bengisu, İstanbul – Kar Tepe yolunda çekilen ve zirvede biten klibin sonunda hayatı boyunca karşısına çıkan engellerin ve sorunların hepsini isyan ederek yıkıyor ve rahatlamış bir şekilde hayatına devam ediyor.
”Bu klip sonuna kadar mücadele ettiğimin ve durmadığımın anlatımı…”
2 günde tamamlanan ve İstanbul-Kar Tepe yolu ile Orion Stüdyoları olmak üzere iki ayrı mekanda çekilen klibin hikayesini Bengisu : ” Ne olursa olsun, hangi tepeye tırmanmam gerekirse gereksin ve ne kadar düşersem düşeyim bu klip sonuna kadar mücadele ettiğimin ve sonunda da durmadığımın anlatımı.” şeklinde ifade ediyor.
Bengisu’nun yepyeni şarkısı ” İsyan Ediyorum ” ve klibi GNL markası  ile tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys