SARIMSAK KRALİÇESİ ECE SEÇKİN ! ECE SEÇKİN: ” BAYRAMDAN SONRA İSTEMEYE GELECEKLER ! ” 

Ağu 30 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1969 görüntüleme • Yorum yok SARIMSAK KRALİÇESİ ECE SEÇKİN ! ECE SEÇKİN: ” BAYRAMDAN SONRA İSTEMEYE GELECEKLER ! ” 

  
SARIMSAK KRALİÇESİ ECE SEÇKİN !
 
ECE SEÇKİN: ” BAYRAMDAN SONRA İSTEMEYE GELECEKLER ! ” 
Taşköprü Belediyesi tarafından 32.’si düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Ece Seçkin, açık hava konserinde Taşköprülü’lerle buluştu. Kendisine sahnede taçtan yapılmış sarımsak takdim edilen ünlü sanatçı, Taşköprü’de sarımsak kraliçesi ilan edildi.
Dibine Dibine’yi sahnede ilk defa canlı canlı seslendirdi ! 
Köprübaşı Festival Meydanı’nda gerçekleşen programda sahne alan Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde klibini Güney Afrika’da çektiği “Dibine Dibine” isimli şarkısını ilk defa canlı canlı Taşköprü Sarımsak Festivali’nde on binler karşısında söyledi.
Konserde Taşköprü Kaymakamı Ahmet Nuri Demir ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sevilen sanatçıya sarımsaktan taç taktı ve dünyaca ünlü Taşköprü sarımsağıtakdim etti.
Konser sonrası açıklamada bulunan ünlü sanatçı: ” Yeni şarkım Dibine Dibine’yi ilk defa bu akşam Taşköprü’de canlı canlı söyledim. Zaten daha çok yeni, 3 gün oldu şarkım yayınlanalı. Seyircilerimizin talebi üzerine iki defa söylemek benim için büyük bir keyifti. Bu kadar kısa sürede tekrar istenmesi beni çok mutlu etti. Festival’de binlerce kişi vardı ve herkes şarkıyı ezberlemiş bile. Bu bir sanatçının yaşayabileceği en güzel duygu. Hem burada olduğum için, hem şarkım bu kadar çok sevildiği ve yayıldığı için çok mutluyum. Bu akşam bana sarımsak tacı taktılar ve kilolarca sarımsak hediye ettiler. Sarımsağı ben de seviyorum. Sahneye çıkmayacağım zaman, özellikle mantının üzerinde sarımsak çok güzel oluyor” diyerek cümlelerini dile getirdi.
Evliliğe doğru ilk adım bayramdan sonra !
Ece Seçkin, ayrıca kendisine yöneltilen yakında evlilik var mı sorusuna ise “Kurban Bayramı sonrasında artık aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Bu akşam Çağrı’nın ailesi de beni izlemek için buradaydı ve yalnız bırakmadılar. Bayramdan sonra da aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Evliliğe doğru ilk adımı atacağız” şeklinde konuştu.
Slow şarkı söylemeyi sevdiğine değinen ünlü sanatçı, “Flaşlar açılıp yıldızlar gibi olduğunda tüylerim diken diken olur. “Vazgeçtim”i dinledim bu akşam, eşlik edildiğinde de oldukça duygulandırıyor beni” diyerek önümüzdeki günlerde kutlayacağımız Kurban Bayramı nedeniyle ise şu sözleri dile getirdi: “Herkese sevdikleriyle beraber geçireceği, mutlu olacağı, neşeli, huzurlu bir bayram diliyorum.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys