GÖKSEL 28 ŞUBAT’TA SİNEMA SENFONİ ORKESTRASI İLE İŞ SANAT’TA SAHNEDE ! 

Şub 20 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2780 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL 28 ŞUBAT’TA SİNEMA SENFONİ ORKESTRASI İLE İŞ SANAT’TA SAHNEDE ! 

 
 
GÖKSEL 28 ŞUBAT’TA SİNEMA SENFONİ ORKESTRASI İLE İŞ SANAT’TA SAHNEDE ! 
Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğiyle Türk pop müziğinin en başarılı kadın seslerinden Göksel, 28 Şubat Çarşamba akşamı genel sanat yönetmenliğini Hakan Ateş’in üstlendiği Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde İş Sanat sahnesinde özel bir projeye imza atacak.
Eski Türk filmlerinin hafızalarda yer etmiş unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan sanatçı, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk film müzikleri orkestrası Sinema Senfoni Orkestrası ile bir araya gelerek farklı ve eşsiz bir konsere imza atacak.
Göksel, bu özel proje için heyecanını: ” Yaklaşık 3 aydır Sinema Senfoni Orkestrası ile birlikte bu proje için çalışıyoruz. 29 Ekim tarihinde beraber bir konser yapmıştık ve çok güzel geçmişti. 28 Şubat’taki İş Sanat sahnesinde gerçekleşecek olan konserimiz için çok heyecanlıyız. 60 kişilik orkestra eşliğinde eski  şarkıların ihtişamına yakışır bir konser vereceğiz. Güzel bir ilgi var. Konserimizin biletleri tükendi. Devamını getirmek istiyoruz. ” sözleriyle paylaştı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys