BAHADIR TATLIÖZ : ”  HASANKEYF’İ GELECEK NESİLLERE AKTARMAK İSTİYORUM. ”

Mar 13 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1847 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ : ”  HASANKEYF’İ GELECEK NESİLLERE AKTARMAK İSTİYORUM. ”


BAHADIR TATLIÖZ YENİ KLİBİNİ BATMAN HASANKEYF’TE ÇEKTİ ! 
 
”  HASANKEYF’İ GELECEK NESİLLERE AKTARMAK İSTİYORUM. ”

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, kısa bir süre önce yayınladığı Su Yolunu Bulur albümü ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısını Batman Hasankeyf’te kliplendirdi.

On parmağında on marifet Bahadır Tatlıöz ! 
Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısının video klip yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman’da bulunan Hasankeyf’e giderek üç günde klip çekimlerini tamamladı.
Klip, Hasankeyf’i gelecek nesillerin hafızalarında canlı tutacak !
Sanatçının klip çekiminde başlıca amacı tarihimizin önemli parçalarından biri olan ve yakın tarihte baraj suları altında kalacak olan Hasankeyf’i gelecek nesillere taşımak ve hafızalarda canlı tutmak oldu. Bu doğrultu da Batman Belediyesi ve halkının sonsuz desteği ile çekimler gerçekleştirildi.
Bahadır Tatlıöz‘den anlamlı paylaşım ! ” Bazen bir işe de yaramak lazım ” 
Bahadır Tatlıöz, yeni klibi ile ilgili düşüncelerini : ” Ben ülkemin her köşesine ve büyük ailem olan milletimin ‘ dil, din, ırk, etnik kimlik…’ ayırt etmeden her ferdine aşık, sade vatandaşlarından biriyim. Batman’da belki çok yorularak, zor şartlarda bir klip çektik ama inanın halkın ilgisi, sevgisi ve yetkili makamların sunduğu imkanlar ile dağlar taşlar adeta düz patika oldu bize. Amaç güzel müzik yapmak ama bazen o da yetmez. Bazen bir işe de yaramak lazım. Toplumun bazı değerleri ile alakalı ince hislere de sahip olmak lazım. Tıpkı ‘ Sağduyu, Unutulmuş Çocuklar, Savaş ve Hüzün, Çanakkale Türküsü’ gibi. Bu 4 klibimde ki hissiyattan bir parça taşıdım bugüne. Müzisyenin asli görevi budur. Güzel müzik ile tarihi güzelliğimiz Hasankeyf’i geleceğe taşımak için küçük bir faydamız olur ise bundan ancak şeref duyarım. ” sözleri ile anlattı.
Bahadır Tatlıöz‘ün üzerine titrediği albümü: Su Yolunu Bulur ! 
 
Su Yolunu Bulur albümünün kendisi için ayrı bir hassasiyet ve önem taşıdığını dile getiren müzisyen, klibinin mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys