İZMİR’DE BALKAN RÜZGARI ! SUZAN KARDEŞ’TEN İZMİR ÇIKARMASI !

Oca 11 • Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 3843 görüntüleme • Yorum yok İZMİR’DE BALKAN RÜZGARI ! SUZAN KARDEŞ’TEN İZMİR ÇIKARMASI !

Satır içi resim 1

 

SUZAN KARDEŞ’TEN İZMİR ÇIKARMASI !

İZMİR’DE BALKAN RÜZGARI !

 

Balkan şarkılarının sevilen sanatçısı ve yetenek abidesi Suzan Kardeş, 8 Ocak’ta İzmir Ooze Venue’de verdiği konserde en sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

Elini attığı her işi başarı ile gerçekleştiren başarılı sanatçı, yenilediği repertuvarında hüzünlü Balkan şarkılarından Roman havalarına, Arnavutça, Boşnakça ve Makedonca bir çok dilde seslendirdiği şarkılara da yer vererek İzmir’lilere eğlence dolu bir akşam yaşattı.

Sahnedeki sıcak tavırları ve sesi ile dinleyenleri büyüleyen Suzan Kardeş, dinleyicileri kimi zaman duygusal şarkılar ile hüzünlendirirken kimi zaman da eğlenceli şarkılar eşliğinde oynattı.

Suzan Kardeş eğlenceli sahnesi, müthiş sesi ve sürprizleriyle gerçekleştirdiği Ooze Venue konserinde , İzmir’li hayranlarına  gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

 

9 eylül suzan kardeş bursa hakimiyet suzan kardeş sabah'la günaydın suzan kardeş sözcü şık suzan kardeş vatan makaron suzan kardeş zaman suzan kardeş

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys