GÖKHAN TÜRKMEN ANKARA BİS’İ YIKTI GEÇTİ !

Oca 12 • Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Konserler, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4697 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN ANKARA BİS’İ YIKTI GEÇTİ !

Satır içi resim 1
 
GÖKHAN TÜRKMEN ANKARA BİS’İ YIKTI GEÇTİ
 
ANKARA GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİYLE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI…
 
Kendine özgü tarzı ve şarkıları ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, geçtiğimiz gece  BİS sahnesinde Ankaralı dinleyicileriyle buluştu.

Pop müziğin başarılı ve adından sıkça söz ettiren yakışıklı ismi Gökhan Türkmen, 2016 yılına yoğun konser programı ile başlayarak ilk Ankara konserini Kenan Doğulu’nun ortak olduğu Ankara Bis Dine & Live sahnesinde verdi.
Eski ve yeni şarkılarının içinde bulunduğu geniş repertuvarı ve sürprizleri ile özellikle genç hayranları tarafından büyük ilgi gören Gökhan Türkmen konser mekanını dolduran kalabalığa unutulmaz anlar yaşattı.
Gökhan Türkmen  16 Ocak’ta İzmir Ooze Venue, 20 Ocak’ta İstanbul  Ferhan Şensoy Ses Tyatrosu’nda ki akustik konseri ve ardından  Avrupa turnesi ile dört bir yandan sevenleri ile buluşmaya devam edecek.

Hürriyet GT Habertürk GT Bursa Olay GT

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys