SİMGE VE OZAN BAYRAŞA İTALYA TATİLİNDE YENİ ALBÜMÜ KUTLADI ! 

Haz 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 4501 görüntüleme • Yorum yok SİMGE VE OZAN BAYRAŞA İTALYA TATİLİNDE YENİ ALBÜMÜ KUTLADI ! 

 
SİMGE VE OZAN BAYRAŞA İTALYA TATİLİNDE YENİ ALBÜMÜ KUTLADI !
 
YORGUNLUĞU İTALYA’DA ATTILAR ! 
Sevilen sanatçı Simge, 1 Haziran tarihinde yayınladığı yeni albümü ” Ben Bazen ” i başarılı aranjör sevgilisi Ozan Bayraşa ile birlikte çıktıkları İtalya tatilinde kutladı.
Yaklaşık dört senelik bir emeğin sonucunda ortaya çıkan ve farklı tarzlarda 14 şarkıdan oluşan albümde çok değerli müzisyen ile çalışan Simge, bundan önceki bir çok projesinde olduğu gibi yeni albümünün çıkış tarihinde tatile çıkarak totem yaptı.
” Roma’dan herkese sevgiler ”
Ozan Bayraşa ile birlikte Roma’da çekilen fotoğrafını paylaşan Simge, paylaşımın altına: ” Bugün ikimizde fazla heyecanlıyız çünkü uzun zamandır evde, arabada, her yerde dinleyip de siz dinleyemiyorsunuz diye çok üzülüyorduk. Bir de çok uzun zaman bekledik. Roma’dan herkese sevgiler. ” yorumunu yaptı.
Yorgunluğu 10 günlük İtalya tatilinde atan çift, çıkış şarkısı Ben Bazen’in ilk günde bir milyon görüntülenmesinden ve albümün hızlı yükselişinden mutlu olduklarını dile getirdiler.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys