maNga KONSERİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ!

Oca 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Yazılı Basın • 1263 görüntüleme • Yorum yok maNga KONSERİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ!

maNga KONSERİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ!

BABA PARASI EKİBİ maNga SAHNESİNDE!

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, müziklerine imza attığı Baba Parası filminde yer alan Para Parra Parrra şarkısını geçtiğimiz akşam Amsterdam Paradiso Noord sahnesinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in sürprizi ile sahnede hep birlikte seslendirdi.

İzleyenlerin Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in sahneye çıkması ile büyük bir sürpriz yaşadığı konserde şarkıyı ilk defa sahnede canlı seslendiren oyuncular, dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Konser salonu ‘Para Parra Parra’ şarkısı ile inledi!

Söz ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait 70’li yılların sevilen şarkısı, maNga’nın yorumuyla yeniden hayat bulurken, Baba Parası filmini izleyenlerin de hafızalarında hemen yer etti.

Amsterdam’da alkışlar eşliğinde sahnede maNga ile ‘Para Parra Parra’ şarkısını seslendiren Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in maNga sahnesindeki performansına izleyiciler büyük coşkuyla eşlik ettiler.

Avrupa Turnesi kapsamında konser serisi düzenleyen maNga yeniden düzenlediği ve Baba Parası filmi için Ahmet Kural,Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin birlikte yeniden yorumladığı ‘Para Parra Parrra’ şarkısının klibi ile de ilgi görüyor.

maNga Avrupa Turnesi konser tarihleri ise şu şekilde;

10 Ocak Rotterdam – de Doelen

11 Ocak Amsterdam – Paradiso Noord

12 Ocak Gent – De Centrale

17 Ocak Köln – Die Kantine

18 Ocak Stuttgart – Scala Ludwigsburg

19 Ocak Frankfurt – Batschkapp

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys