HIDIRELLEZ BAYRAMI’NIN VAZGEÇİLMEZİ SUZAN KARDEŞ ! 

May 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1683 görüntüleme • Yorum yok HIDIRELLEZ BAYRAMI’NIN VAZGEÇİLMEZİ SUZAN KARDEŞ ! 

HIDIRELLEZ BAYRAMI’NIN VAZGEÇİLMEZİ SUZAN KARDEŞ ! 
DİLEKLER TUTULDU, RİTÜELLER GERÇEKLEŞTİ ! ANTALYA HIDIRELLEZ’İ SUZAN KARDEŞ İLE KUTLADI ! 
 
Makyaj sanatçısı, yorumcu ve oyuncu Suzan Kardeş, baharın gelişinin simgesi olan ve bereket günü olarak kabul edilen Hıdırellez Bayramı ritüellerini Antalya Migros Avm ‘de misafirlerle birlikte gerçekleştirdi. 
Hıdırellez kutlamalarının vazgeçilmezi Suzan Kardeş‘i dinlemeye gelenler, dileklerini tutup, Suzan Kardeş‘in hazırladığı keselere koyarak ağaca astılar ve baharın gelişini kutladılar.  
Başarılı sanatçı, ritüellerin ardından en sevilen şarkılarını seslendirerek Antalya’lı hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı.
 
” Bu gece bereket gecesi. ” 
 
Suzan Kardeş : ” Antalya bu yıl baharı bir başka kutluyor. Bu gece bereket gecesi. Adadığınız ve istediğiniz her şey gönlünüzce olsun. ” şeklinde güzel dileklerini ve duygularını dile getirdi.
Baharın bereketle ve sağlıkla gelmesi temennilerinin edildiği kutlama, yaklaşık 2 saat sürerek şarkılar eşliğinde son buldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys