HANDE ÜNSAL’DAN İKİ ÇİFT LAF !

Eyl 28 • Haberler, Hande Ünsal Haberler • 4498 görüntüleme • Yorum yok HANDE ÜNSAL’DAN İKİ ÇİFT LAF !

irazakilogo

 HANDE ÜNSAL’DAN İKİ ÇİFT LAF !

 

Türk pop müziğinin genç ismi Hande Ünsal, söz ve bestesi kendisine ait olan ” İki Çift Laf ” isimli teklisini dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

 

Aydın Kurtoğlu’nun hem şarkıda hem de klipte eşlik ettiği ve Hande Ünsal’ın yaşadığı gerçek bir olayın üzerine ortaya çıkan  ” İki Çift Laf” şarkısının düzenlemesi Serkan Balkan ve mix&mastering’i Emre Kıral tarafından yapıldı.

 

Hande Ünsal’in Stüdyo Voice’ta kaydedilen yepyeni şarkısının fotoğrafları Mustafa Sarıkaya’ya ait. Stil Danışmanlığını ise Oğuz Erel üstlendi.

Klip yönetmenliğini Hasan Kuyucu, görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği ve stil danışmanlığını Erkan Altunay’ın yaptığı İki Çift Laf’ın klibi Orion Stüdyoları’nda bir günde çekildi.

” Her şarkının bir hikayesi vardır. ”

 

Hande Ünsal ; ” Her şarkının bir hikayesi vardır. İki Çift Laf gözlerimin önünde yaşanan gerçek bir ayrılık hikayesinden oluştu. Güzin Ablalık görevine soyunduğum anlardı ve maalesef ki ayrılık neredeyse herkes için en esaslı dertlerden biridir. İki Çift Laf’ta çok aşık ama bir yandan da çok kızgın bir kadın figürü var. ” sözleri ile şarkısının hikayesini anlatıyor.

 

Hande Ünsal’ın ” İki Çift Laf ” teklisi 30 Eylül’de DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda, klibi ise aynı tarihte tüm müzik kanallarında yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys