GÖKHAN TÜRKMEN’İN TÜRKİYE TURNESİ BURSA İLE BAŞLADI ! İZMİR’DE DEVAM ETTİ !

Eki 11 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1410 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’İN TÜRKİYE TURNESİ BURSA İLE BAŞLADI ! İZMİR’DE DEVAM ETTİ !

GÖKHAN TÜRKMEN’İN TÜRKİYE TURNESİ BURSA İLE BAŞLADI ! İZMİR’DE DEVAM ETTİ !
Geçtiğimiz günlerde yayınladığı, ”Synesthesia” ile yenilikçi bir projeyi daha sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Gökhan Türkmen, Ekim ayı konser turnesinin ilk ayağını Bursa Jolly Joker’de gerçekleştirdikten sonra İzmir Ooze Venue’de de sevenleriyle buluştu.
Bursa ve İzmir’de dinleyicisiyle buluşan Gökhan Türkmen, sahne performansı ve geniş sahne repertuvarı ile sevenlerine
 “İyi ki şehrimize geldi.” dedirtti.
Ayrıcalıklı, özgün ve girişimci ruhuyla her seferinde, nasıl bir proje ile karşımıza çıkacak diye sevenlerini heyecanlandıran sanatçı, sahnede gece boyunca müzikseverlerin en derin duygularına temas etti.
Gökhan Türkmen, farklı projelerinin yanı sıra son günlerde dikkatleri çeken giyim tarzı ile de kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Sanatçının yeni stilini de çok seven hayranları, Bursa ve İzmir konserleri boyunca tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek unutulmaz anları hafızalarına kazıdılar.
Gökhan Türkmen, konserlerine:
12 Ekim Cuma Konya İnferno , 13 Ekim Cumartesi Denizli Route Bar , 19 Ekim Cuma İstanul If Performance Hall Beşiktaş , 20 Ekim Cumartesi İstanbul Beyrut Performance ve 27 Ekim Mersin Hayal Kahvesi’nde devam edecek.
gökhan

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys