SİMGE ENBE ORKESTRASI İLE AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA SAHNE ALDI !

Eyl 30 • Haberler, Kupürler, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 4315 görüntüleme • Yorum yok SİMGE ENBE ORKESTRASI İLE AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA SAHNE ALDI !


 
SİMGE ENBE ORKESTRASI İLE AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA
SAHNE ALDI !
 
Son dönemin en başarılı ismi Simge, geçtiğimiz akşam Akasya Kültür Sanat‘ta Enbe Orkestrası ile beraber sahne aldı.
Miş Miş, Yankı ve Kamera gibi dillere dolanan şarkılarını seslendiren sempatik sanatçı , sahnede aynı zamanda Yeniden Başlasın, Duydum Ki Unutmuşsun, Tutamıyorum Zamanı ve Mor Menekşe gibi sevilen cover şarkılara da yer verdi.
Türkiye A-Milli Takımı’nın sporcusu ve Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Cenk Tosun eşi Ece Tosun ile birlikte Simge’yi dinlemeye gelenler arasındaydı.
Yeni albümü için çalışmalarına ve konserlerine devam eden güzel sanatçı, 1 Ekim’de Bodrum’da ve 5 Ekim’de Ankara’da sevenleri ile buluşacak.
simge-aks-konseri-aksam-gazetesi simge-aks-konseri-bursa-hakimiyet-gazetesi simge-aks-konseri-milliyet-gazetesi simge-aks-konseri-sozcu-gazetesi

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys