Gökhan Türkmen ‘den Taş Gibi Klip

May 26 • Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Klipler, Yazılı Basın • 7632 görüntüleme • Yorum yok Gökhan Türkmen ‘den Taş Gibi Klip

 

‘GÖKHAN  TÜRKMEN’ DEN ‘TAŞ’ GİBİ KLİP…

GÖKHAN TÜRKMEN’İN YENİ KLİBİ ‘TAŞ’ İLE  GEÇMİŞE  YOLCULUK 

Yayınladığı her şarkısı  uzun süre  listelerde 1 numara olan başarılı  sanatçı Gökhan Türkmen ‘ En Baştan ‘ albümünün 5.video klibini, sözü Ahmet Faik Dökmeci’ ye, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan ‘Taş’ isimli şarkısına çekti.

‘En Baştan’ isimli albümüne çektiği ‘Çatı Katı’ klibi 40 milyon, ‘Sen İstanbulsun’ klibi 23 milyon izleyici sayısına ulaşan Gökhan Türkmen, yine çok ses getirecek bir çalışmayla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

‘Taş’ ın video klibi son 5  klibinde birlikte çalıştığı, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Murat Joker yönetmenliğinde ,Varol Şahin’in görüntü yönetmenliğinde İstanbul Tem stüdyolarında bir gün’de çekildi. Set fotoğrafları  İlker Şeref imzası taşıyor.

‘BU PARTİ ÇOK KONUŞULACAK’

Video klip’te 70’ler ve 80’ler’ in disko eğlencesi anlatılırken, Gökhan Türkmen’ in stil danışmanı İlknur Aykanat  tarafından o dönemlere ait kostüm,dekor ve aksesuarlarla renklenen klip son dönemin en eğlenceli kliplerinden biri olmaya aday.

Gökhan Türkmen’e klip çekimlerinde profesyonel dansçılar ve ekip arkadaşları da  eşlik etti. Sanatçı  çekim boyunca sempatik tavırları ve kendine has dans figürleri ile  eğlenceli saatler geçirdi.

‘ Taş’  video klibi GTR müzik etiketiyle  tüm dijital mecralar ve tv’lerde…

Gokhan Turkmen_Tas Klip_1 Gokhan Turkmen_Tas Klip_4 bursa olay-tas Gokhan Turkmen_Tas Klip_ilisturasyon kıbrıs gazetesi- tas haberi bursa hakimiyet-tas Gokhan Turkmen_Tas klip hurriyet-kelebek-tas haberi haberturk-tas haberi

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys