SUZAN KARDEŞ İZMİR MARŞI VE ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ TÜRKÜYÜ SAHNEDE SESLENDİRDİ! 

Kas 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1817 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İZMİR MARŞI VE ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ TÜRKÜYÜ SAHNEDE SESLENDİRDİ! 

 
SUZAN KARDEŞ İZMİR MARŞI VE ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ TÜRKÜYÜ SAHNEDE SESLENDİRDİ! 
 
SUZAN KARDEŞ’LE DADA SALON’DA GİPSY GECESİ!
Çok yönlülüğü ile sanat camiasının yetenekli ismi Suzan Kardeş, geçtiğimiz akşam Okan Bayülgen’in mekanı Dada Salon Kabarett’te Gipsy Night konsepti ile eğlencenin doruklarda yaşandığı bir geceye imza attı.
Roman kültürünü ve coşkusunu gece boyunca yaşatan Suzan Kardeş, özenle hazırladığı repertuvarı ile izleyenlerin akıllarından çıkmayacak keyif dolu bir etkinliğe imza attı.
Konseri izlemeye gelenlerin bir dakika dahi yerinde duramadığı gecede, Suzan Kardeş başarılı performansının yanı sıra özel dansçısının da performansıyla izleyicileri etkiledi.
Saat tam 00.00’da İzmir Marşı’nı alkışlar eşliğinde seslendiren sanatçı, ölüm yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü anarak: “ Bir Selanikli olarak Ata’mızın sevdiği türküyü söyleyeceğim. Ruhuna gitsin. “ sözleriyle ulu önder Atatürk’ün sevdiği Çalın Davulları türküsünü seslendirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys