GÖKHAN TEPE GÜNAY’DA!  DEM’Lİ ŞARKILARLA GÖKHAN TEPE GÜNAY SAHNESİNDE!

Eki 30 • Bültenler, Gökhan Tepe Bültenler, Gökhan Tepe Haberler, Gökhan Tepe Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2715 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE GÜNAY’DA!  DEM’Lİ ŞARKILARLA GÖKHAN TEPE GÜNAY SAHNESİNDE!

GÖKHAN TEPE GÜNAY’DA! 
 
DEM’Lİ ŞARKILARLA GÖKHAN TEPE GÜNAY SAHNESİNDE!
Gökhan Tepe, geçtiğimiz akşam Günay Restaurant Sahnesi’nde sevenleriyle buluşarak müzik ve keyif dolu bir geceye imza attı.
Sahne enerjisiyle ve performansıyla izleyicilere özel bir gece yaşatan Gökhan Tepe, gece boyunca dinleyicileri hem hüzünlendirdi hem de eğlendirdi.
Repertuvarında bu güne kadar hit olmuş şarkılarının yanı sıra Dem’li şarkılar adını verdiği 70’li ve 80’li yıllara damgasını vuran pop, arabesk ve sanat müziği eserlerine de kendi yorumuyla yeniden hayat veren başarılı sanatçı, gece boyunca alkışlarla ağırlandı.
Gökhan Tepe’yi Günay sahnesinde eşi Aylin, annesi Sema Tepe ve yakın dostları da yalnız bırakmadı.
MÜSLÜM BABAYI ANDILAR!
Sahnede Ziynet Sali ile Müslüm Gürses’in unutulmazlarından “Tanrı İstemezse” isimli şarkıda ise düet yapan ikili, büyük alkış aldı. Gökhan Tepe duygularını: “Yıllar geçse de aynı sevgi ve saygıyla hatırlayacağımız Müslüm Babayı da bu vesile ile anmış olduk” şeklinde anlattı.
Gökhan Tepe konserlerine, 3 Kasım’da Kartal Beyrut Performance, 9 Kasım Nossa Cossa, 16 kasım Etiler Sahne, 24 Kasım Kıbrıs Colony, 30 Kasım Kocaeli Hayal Kahvesi’nde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys