GÖKHAN TÜRKMEN VE LORELEI McBROOM’UN CAZ FESTİVALİ HATIRASI!

May 15 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1380 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN VE LORELEI McBROOM’UN CAZ FESTİVALİ HATIRASI!

 
GÖKHAN TÜRKMEN VE LORELEI McBROOM’UN CAZ FESTİVALİ HATIRASI!
 
GÖKHAN TÜRKMEN‘DEN 360 DERECE KONSER!
Los Angeles’lı ünlü müzisyen Lorelei McBroom , geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM Caz Festivali’nde farklı ve unutulmaz bir konsere imza atan Gökhan Türkmen ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.
Gökhan Türkmen‘i ilk defa prova esnasında dinleyen ve çok beğenen Lorelei McBroom sanatçı ile birlikte fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.
30’uncu yıllarını kutlayan The Australian Pink Floyd Show ile birlikte festival kapsamında performans sağlayan Lorelei McBroom paylaşımının altına şu notu düştü: ” Türkiye’de festivalde sahne alacağız. Prova yaparken festivalde yer alacak olan başka bir sanatçıyı dinliyorduk. Kendisi Gökhan Türkmen. Türkiye’de güzel müzik yapan popüler bir sanatçı ve onu çok sevdim. Ayrıca orkestrası da çok iyi. “
 
Gökhan Türkmen, Caz Festivali’nde 360 derece sahnesiyle konser verdi…
Gökhan Türkmen konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda duygularını: ” Şarkılarımızı yeniden prova ettiğimiz bir konser. Caz festivalindeyiz. Çok heyecanlıyız ve ilk defa caz festivalinde sahne alacağız. Bu geceye özel 360 derece bir sahne oluşturduk. Konseptin ismi Prova’da olduğu için birbirimize bakabildiğimiz dinleyici ile iç içe samimi bir sahne olsun istedik. İlerleyen zamanlarda bu konsepti detaylandıracağız.” cümleleriyle dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys