ŞARKISI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN, KİTABI ARET VARTANYAN’DAN !

Oca 31 • Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 4512 görüntüleme • Yorum yok ŞARKISI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN, KİTABI ARET VARTANYAN’DAN !

 
ŞARKISI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN, KİTABI ARET VARTANYAN’DAN ! 
Gökhan Türkmen’in Sessiz albümünde bulunan, sözleri Ozan Turgut’a, müziği ve düzenlemesi Caner Anar’a ait olan İnsanız Ayıbı Yok şarkısı, Aret Vartanyan’ın yeni kitabının ismine ilham oldu. 
 
Aret Vartanyan’ın yakın zamanda çıkacak olan ve ismini Gökhan Türkmen’in şarkısından alan kitabı İnsanız Ayıbı Yok, şarkının eş zamanlı çıkacak klibi ile birlikte hem dinleyiciler hem de okuyucular ile buluşacak.  
Gökhan Türkmen ve Aret Vartanyan klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde kamera karşısına geçerken, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin’in üstlendiği klipte yaklaşık 20 kişi performans sergiledi.
 
Onbinlerce Ağaç İzmir’de Yeşerecek 
 
”İnsanız Ayıbı Yok” adlı şarkıyı ve kitabı, yakın dostları olan söz yazarı Ozan Turgut’un 2011 yılında kaybettiği kız kardeşi Melike Turgut’un anısına ithaf eden Gökhan Türkmen ve Aret Vartanyan, dijital ortamda tıklanan her klip gösteriminden ve satılan her kitaptan toplanacak olan geliri Melike Turgut adına Ege Orman Vakfı’nda oluşturulan fidanlığa aktaracak. 
1 Şubat tarihinde İnsanız Ayıbı Yok şarkısının klibi müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini alırken, Aret Vartanyan imzası taşıyan ve 1976 insanın gerçek yaşam hikayelerini anlatan İnsanız Ayıbı Yok kitabı da raflardaki yerini alacak. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys