BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ KLİBİ’NDE BURAY VE İLYAS YALÇINTAŞ SÜRPRİZİ !

Tem 6 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 12575 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ KLİBİ’NDE BURAY VE İLYAS YALÇINTAŞ SÜRPRİZİ !

BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ KLİBİ’NDE BURAY VE İLYAS YALÇINTAŞ SÜRPRİZİ ! 
 
BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YEPYENİ SOLO ÇALIŞMASI 
 
” TAKVİM ”
Bir çok başarılı çalışmaya imza atan müzisyen, besteci ve söz yazarı Bahadır Tatlıöz, yakın zamanda dinleyicilerin beğenisine sunacağı ” Takvim ” isimli solo şarkısının hazırlıklarını tamamlamak üzere.
Bahadır Tatlıöz’ün Temmuz ayında yayınlanacak olan, söz ve müziği kendisine ait ” Takvim ” şarkısının klip çekimi için bir araya gelen Bahadır Tatlıöz, Buray ve İlyas Yalçıntaş klip setinde keyifli dakikalar yaşadı.
Bahadır Tatlıöz’ün, yeni jenerasyonun güçlü isimlerinden Buray ve İlyas Yalçıntaş’ın vokallerde ve klipte eşlik ettiği yepyeni şarkısı ” Takvim ” çok yakında dinleyiciler ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys