GENÇ YETENEK RABİA CANLI PERFORMANSIYLA BEĞENİ TOPLADI!

Ara 25 • Bültenler, Haberler, Rabia Bültenler, Rabia Haberler • 1765 görüntüleme • Yorum yok GENÇ YETENEK RABİA CANLI PERFORMANSIYLA BEĞENİ TOPLADI!


GENÇ YETENEK RABİA CANLI PERFORMANSIYLA BEĞENİ TOPLADI!
 
RABİA’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR : ” BAMBAŞKA BİR RABİA İLE TANIŞACAKSINIZ! ” 
 

‘’Kime Ne Arkadaşım’’ teklisiyle müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan genç yetenek Rabia; geçtiğimiz günlerde Trt Kent Radyo’da Hakan Kıra’nın konuğu oldu.

” Birkaç sene içerisinde bambaşka bir Rabia ile karşılaşacaksınız ! ” 


Yolculuğunun daha yeni başladığını dile getiren Rabia, ikinci şarkısının ne zaman çıkaracağı ile ilgili sorulan soruya; ‘’Şu an her şeyden önce eğitimim geliyor. Okulumun bitmesine çok az kaldı. Şarkı arayışlarım da bir yandan devam ediyor. Doğru zamanı ve doğru şarkıyı bulmak hiç kolay değil. Birkaç sene içerisinde bambaşka bir Rabia ile karşılaşacaksınız.’’ cevabını verdi.

Sesiyle beğeni topladı!

Programda 12 tane canlı performans gerçekleştiren Rabia, Hakan Kıra’nın ‘’ Sesin çok güzel. Albüm çıkarmayı düşünüyor musun ? ” sorusuna ise : ” Şu an için tekli planlarım var. Albüm için daha zamanım var ve hatta ilerleyen zamanlarda sevdiğim sanatçıların şarkılarını bir albümde toplamayı çok isterim.’’ açıklamasında bulundu.

Yaşıma uygun hareketli şarkılar yapacağım!

Programda Türkçe şarkıların yanı sıra yabancı şarkılara da yer veren ve dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Rabia, müzik yolculuğuna yaşına uygun hareketli şarkılarla devam edeceğinin müjdesini de verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys