GÖKSEL’İN GÖRKEMLİ YAZ KONSERLERİ  ! GÖKSEL: “ ÇOK RENKLİLİĞE BAYILIYORUM! “

Ağu 9 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1883 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL’İN GÖRKEMLİ YAZ KONSERLERİ  ! GÖKSEL: “ ÇOK RENKLİLİĞE BAYILIYORUM! “

 
GÖKSEL’İN GÖRKEMLİ YAZ KONSERLERİ  ! 
AYVALIK, MARMARİS VE DATÇA’DA GÖKSEL ESİNTİSİ ! 
GÖKSEL: “ ÇOK RENKLİLİĞE BAYILIYORUM! “

Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğiyle Türk pop müziğinin en etkileyici kadın seslerinden Göksel, Ağustos ayının ilk haftası Ayvalık, Marmaris ve Datça’da üç gün üst üste verdiği konserleri aracılığıyla sevenlerine unutulmaz bir yaz hatırası bıraktı.

3 Ağustos Ayvalık Amfi Tiyatro, 4 Ağustos Marmaris Amfi Tiyatro ve 5 Ağustos Datça Açıkhava Tiyatrosu’nda unutulmaz şarkılarını duru sesi ve güçlü orkestrası eşliğinde dinleyici ile buluşturan sanatçı, yoğun ilgiyle karşılandığı Ege’de şarkılarını dinleyici ile hep bir ağızdan seslendirdi.

Göksel: “ Memleketimin insanını iyi tanıyorum. “

Göksel düşüncelerini: ” Ülkemin hemen hemen her şehrinde şarkı söyledim. Müzisyenliğin en güzel taraflarından biri de bu,  memleketimin insanını iyi tanıyorum. Kışın Diyarbakır, Bingöl ve Siirt’teydik, geçtiğimiz günlerde Ayvalık, Marmaris ve Datça’da şarkılarımızı söyledik. Ben bu çok renkliliğe bayılıyorum.” şeklinde dile getirdi.

Bir yandan konserlerine devam eden başarılı sanatçı, meraklı bekleyiş içerisinde olan müzikseverlere yeni albüm çalışmalarına başladığının müjdesini verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys