maNga’DAN ANKARA KONSERİNDE DUYGU DOLU MESAJ! maNga VE RockA SAHNEDE CHESTER’I ANDI!

Mar 5 • Bültenler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Rocka Bültenleri, Rocka Haberleri, RockA Küpürler, Yazılı Basın • 1719 görüntüleme • Yorum yok maNga’DAN ANKARA KONSERİNDE DUYGU DOLU MESAJ! maNga VE RockA SAHNEDE CHESTER’I ANDI!


 
maNga’DAN ANKARA KONSERİNDE DUYGU DOLU MESAJ!
 
maNga VE RockA SAHNEDE CHESTER’I ANDI!
Türk alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, geçtiğimiz akşam Ankara 6:45 KK Sahnesi’nde hayranları ile buluştu.
Dursun Zaman ile kaybettiğimiz askerlerimizi anıyoruz!
Biletleri günler öncesinden tükenen gecede, en sevilen şarkılarının yanı sıra cover şarkılar da seslendiren maNga, sahnede: ”Dursun Zaman şarkısını tüm kaybettiklerimiz için çalıyoruz” diyerek şehitlerimizi andılar.
maNga ve RockA aynı sahnede!
 
maNga’dan önce sahne alarak dinleyicileri coşturan Ankaralı rock grubu RockA’nın vokalisti Halil Özüpek’i sahneye davet eden maNga, Linkin Park’ın In The End şarkısını grupla birlikte söyleyerek müzikseverlerden büyük alkış aldılar.
maNga yeni şarkılarını ilk defa seyircisine dinletti!
Dinleyicilerin yoğun isteği üzerine 2 kere bis yapan grup, maxi single olarak yayınlanacağı şarkıları ilk defa memleketi Ankara’da sahnede çaldı. Konserlerinde yeni albümden parçalar da seslendireceğinin müjdesini veren grup, Ankara’dan sonra Eskişehir, Kocaeli ve Bursa’yla Türkiye turnesine devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys