GENÇ KIZLARIN YENİ GÖZDESİ ‘ARMAN’

Ara 20 • Arman Haberler, Haberler, Yazılı Basın • 3630 görüntüleme • Yorum yok GENÇ KIZLARIN YENİ GÖZDESİ ‘ARMAN’

GENÇ KIZLARIN YENİ GÖZDESİ ‘ARMAN’ 

Farklı tarzı ve yakışıklılığı ile Türk pop müziğinin dikkat çeken yepyeni ismi Arman, dinleyiciler ile buluşturduğu ” Azad Et ” şarkısı ve şarkının video klibi ile ilgi görmeye devam ediyor.

Her şeyi bırakıp, hayallerinin peşinden gitti !

İngiltere’de Denizcilik Hukuku okuyan ve okulu bittikten sonra altı ay bu sektörde çalışan Arman, hayallerini gerçekleştirmek ve mutlu olmak için her şeyi bırakıp müzik yapmaya başladı.

” Mutsuzluğa mecbur değiliz. ”’

Mutsuzluğa mecbur olmadığını düşündüğü esnada İskender Paydaş ile yolları kesişen ve kendi ismini taşıyan ilk albümü Arman’ı müzikseverler ile buluşturan sanatçı, enerji dolu ve elektronik ögeler barındıran son teklisi Azad Et ile çalışmalarına devam etti.

Albümün de bulunan bir çok şarkının söz ve müziğinin de sahibi olan Arman, aynı zamanda yakışıklılığı ve vücudu ile genç kızların dikkatini çekiyor.

Azad Et şarkısını Amerika’da kliplendiren ve ünlü yönetmen Yürek Akbar ile çalışan Arman, dünya müziği dinleyen tüm müzikseverlere Türkçe altyapılı, içinde dans ritimleri barındıran kıpır kıpır bir şarkı sunuyor.

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys