BANSKO SKIFEST İLE 2017 KIŞININ EN EĞLENCELİ FESTİVALİNE HAZIR MISIN ?

Ara 20 • Haberler, Yazılı Basın • 2987 görüntüleme • Yorum yok BANSKO SKIFEST İLE 2017 KIŞININ EN EĞLENCELİ FESTİVALİNE HAZIR MISIN ? 
BANSKO SKIFEST İLE 2017 KIŞININ EN EĞLENCELİ FESTİVALİNE HAZIR MISIN ? 
Kışın en beklenen, en sıcak etkinliği Bansko Skifest, 2017ye hazır!

Türkiyedeki benzerlerinden katlarca uzun ve her seviyeye uygun pistleri, dünya standardındaki kulüpleri, renkli casinoları, uygun fiyatlı ve çok çeşitli yeme-içme olanakları ve nefes kesen doğa manzaraları ile Avrupanın önde gelen kayak merkezlerinden Bansko’da bu kış yine çok sıcak geçecek!

Üstelik Bansko Skifest olarak 4. yılımızı kutladığımız bu muhteşem Bulgar kasabasına bu sene bir ilk olarak yanımızda dünyaca ünlü djler ve daha pek çok sürprizle gidiyoruz.

Bansko Skifest dünyaca ünlü dj’ler ile 2017 kışına hazır ! Ya sen ? 

Deep houseun ülkemizde en sevilen temsilcilerinden Adana Twins ve Wankelmuta mistik tınılarıyla Monolink, techno’dan downtempo’ya uzananarak sınırları birbirine karıştıran James Zabiela ve house’a yeni bir yüz kazandıran kız arkadaşlar Eli & Fur; bu kış Bansko’yu ısıtacak yabancı isimlerken Hey Douglas, Aksak, Discolog ve Orkun Bozdemir önderliğindeki çok sayıda yerli kahramanımız da onlara eşlik edecek.

Etkinliklereyse artık Bansko Skifest klasiklerinden olan After-Ski Partyler, Night Outlar ve After&Afterlara Snowmobile Safari, Snow Paintball, Ice Skating gibi eşsiz kar tecrübeleri ekleniyor.

Rapsody Travel & Events Turkey ve PROFUN işbirliği ile gerçekleştirilen; binlerce genci kayak, müzik ve eğlence ekseninde yepyeni anılar için bir araya getiren bu sıcacık kış festivalinin şimdiye kadarki en iddialı senesinde 21-27 Ocak, ister 28 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Banskonun lüks otellerinde buluşmak üzere!

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon :

facebook.com/banskoskifest

www.banskoskifest.com

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys