ÖZGÜN : ” HİSSİYATIN MATEMATİĞİ OLMAZ ”

May 4 • Haberler, Özgün Haberleri, Yazılı Basın • 2929 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN : ” HİSSİYATIN MATEMATİĞİ OLMAZ ”

ÖZGÜN : ” HİSSİYATIN MATEMATİĞİ OLMAZ ”

Pop müziğin sevilen ismi Özgün, Ferit Ömeroğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Gençlik Odası TV’nin bu haftaki konuğu oldu ve çok samimi açıklamalarda bulundu.

” Hissiyatın matematiği olmaz. ” 

Müziğin kendisinin matematik ama hissiyatın matematiğinin olmadığını söyleyen başarılı sanatçı, ilk pop şarkısı söylediği günü : ” İlk pop şarkısı söylediğim gün 1996 yılında Ankara’da bir kafedeydi. Arkadaşlarımla gidip bedava dürüm yer kola içerim iki de şarkı söylerim diye gidip, ondan sonra orada para kazanmaya başladığım bir konserim oldu. Sonra da sahne almaya başladım. ” cümleleri ile anlattı.

” Tam Bağımsız Hanım Cumhuriyeti ”

Evlilik yaşantısı ile ilgili sorulan soruya ise esprili bir şekilde cevap veren Özgün :  ” Evlilik bütün hayatı değiştirir. Ben “İtaat et, rahat et” sistemini uyguluyorum. Bizde durum o. Tam Bağımsız Hanım Cumhuriyeti. Çünkü boşa savaşmanın bu hayatta hiçbir mantığı yok. Kaybedeceğin savaşa girmeyeceksin. Karısıyla bir adamın bir tartışmaya girip haklı bile olsa, kazançlı çıkması mümkün değil. Ben erkekleri düşünüyorum, onlara faydalı olmayı istiyorum. ” diyerek programı izleyenleri gülme krizine soktu.

” 60’larda yaşamak isterdim ”

Özgün hangi devirde yaşamak isterdiniz sorusuna ise : ” Atatürk’ün Kadıköy tarafında yüzdüğü zamanlar var. İstanbul boş. Türkiye’nin o yılları bence güzelmiş. O dönemler olabilir. 60’lar olabilir. 60’lar da enteresan. ” şeklinde cevap verdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys