BEŞİKTAŞ KONSERİ’NDE CAN BONOMO’NUN YENİ ŞARKILARI HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ ! 1100 KİŞİ CAN BONOMO’YU DİNLEDİ !

Nis 10 • Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 7419 görüntüleme • Yorum yok BEŞİKTAŞ KONSERİ’NDE CAN BONOMO’NUN YENİ ŞARKILARI HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ ! 1100 KİŞİ CAN BONOMO’YU DİNLEDİ !


 
BEŞİKTAŞ KONSERİ’NDE CAN BONOMO’NUN YENİ ŞARKILARI 
HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ ! 
 
 
 1100 KİŞİ CAN BONOMO’YU DİNLEDİ !
 
 
Son albümü Kainat Sustu’nun ardından Türkiye’nin dört bir yanında müzikseverler ile buluşmaya devam eden Can Bonomo, geçtiğimiz akşam If Performance Hall Beşiktaş Sahnesi’nde konser verdi. 
 
Can Bonomo, 1100 biletin satıldığı ve biletlerin tükendiği konserde takipçileri ile hep bir ağızdan şarkılarını seslendirdi.
 
Kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür eden Can Bonomo, Kainat Sustu albümünün ilk klibini Kal Bugün şarkısına çektiklerini ve çok kısa süre içerisinde klibin yayına gireceğinin de müjdesini verdi. 
 
Can Bonomo, 12 Nisan’da Kahramanmaraş Hayal Kahvesi, 13 Nisan’da Gaziantep Hayal Kahvesi, 14 Nisan’da Antakya Asia Bar, 19 Nisan’da PUBlic Tube Performance Hall, 27 Nisan’da Çanakkale Hayal Kahvesi, 28 Nisan’da Bandırma Hayal Kahvesi ve 29 Nisanda If Performance Hall Ataşehir’de performans sergileyecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys