İZMİR’DE MABEL MATİZ İZDİHAMI ! MABEL MATİZ’İ 80 BİN’DEN FAZLA KİŞİ İZLEDİ !

Ağu 23 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 3737 görüntüleme • Yorum yok İZMİR’DE MABEL MATİZ İZDİHAMI ! MABEL MATİZ’İ 80 BİN’DEN FAZLA KİŞİ İZLEDİ !


 
İZMİR’DE MABEL MATİZ İZDİHAMI ! 
 
MABEL MATİZ’İ 80 BİN’DEN FAZLA KİŞİ İZLEDİ !
 
 
İzmir Enternasyonel Fuarı kapsamında düzenlenen Çim Konserleri’nde sahne alan başarılı müzisyen Mabel Matiz, 80 bin kişiden fazla dinleyici ile buluştu. 
 
Dördüncü stüdyo albümü Maya’nın hazırlıkları içerisinde olan ve albümün habercisi ‘ Ya Bu İşler Ne’ şarkısını kısa bir süre önce müzikseverler ile buluşturan sanatçı, yeni şarkısını binlerce seyirci ile beraber hep bir ağızdan seslendirdi. 
 
Ya Bu İşler Ne şarkısının gördüğü ilgiden memnun olan ve klibi ile de büyük beğeni toplayan Mabel Matiz, sosyal medya hesabından ‘ Şahanesiniz. Teşekkürler ! ‘ notuyla İzmir’li hayranlarının videosunu da paylaşıp, teşekkür etti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys