ERSAY ÜNER ‘’NOKTA”YI KOYDU!

May 16 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3004 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER ‘’NOKTA”YI KOYDU!

ERSAY ÜNER ‘’NOKTA”YI KOYDU!

ERSAY ÜNER’DEN “NOKTA” ATIŞI ALBÜM !

MODERN SOUND İLE GELENEKSEL MÜZİĞİN HARMANLANMIŞ HALİ !

Başarılı söz yazarı, besteci, aranjör ve yorumcu Ersay Üner, yepyeni albümü ”Nokta’’yı müzikseverlere armağan etmenin heyecanını yaşıyor.

Ersay Üner, albümde Nokta,Güm,Selam,Yıldızlar ve Sana Mı Yanayım? isimli 5 yeni şarkı ve geçtiğimiz yıllara damga vuran Tatlım Tatlım ve İki Aşık şarkısı ile birlikte toplamda 7 şarkıyı dinleyici ile buluşturdu.

Albümün prodüktörlüğünü Büşra Pekin ile birlikte üstlenen sanatçı, Yıldızlar şarkısının düzenlemesini yapan Ozan Bayraşa dışında tüm şarkıların söz, müzik ve düzenlemelerine imzasını attı.

”Hikayeler bizim hikayelerimiz, duygular bizim duygularımız…”

Ersay Üner, yeni albümü Nokta ile ilgili düşüncelerini şu şekilde anlatıyor:”Albümde şarkılar birbirlerine hiç benzemiyor ama büyük resme baktığımızda genel bir hikaye anlatıyor. Anlattıkları hikaye aynı. Kendi müziğimi, kendi tarzımı icra ediyorum. İçimden nasıl geldiyse, şarkıları o şekilde işledim. Bir senedir albüm üzerine çalışıyorum. Hiç yapmadığım ve daha önce yapılmamış bir şey vardı kafamda. Çok uğraştım ve sonunda istediğim yere geldi. Hikayeler bizim hikayelerimiz, duygular bizim duygularımız ama düzenlemelerde daha modern, daha yeni, daha değişik duygular, daha değişik soundlar, devamlı kullanılmış olanların dışında şeyler aradım, araştırdım, dinledim. Kayıtların çoğunu kendi stüdyomda yaptım. Çok heyecanlıyım.”

Ersay Üner’in yepyeni albümü ”Nokta”, 16 Mayıs tarihinde SM Production & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys